הצוות שלנו

דוא הדפסה PDF


מיכל רובין

מנהלת ובעלים של מרכז השחייה כ-23 שנים.

מורה ומאמנת בכירה לשחייה כ-33 שנים.

הידרותרפיסטית בכירה.


מיכל למעשה נולדה אל המים, כבר מגיל צעיר הייתה שחיינית תחרותית ובגיל מבוגר יותר זכתה בתואר אלופת ישראל בשחייה, כך שזה היה מאוד טבעי עבורה להקים בית ספר לשחייה שהפך עם השנים לאחד הוותיקים והמובילים בישראל.


בעקבות האהבה הגדולה שלה למים ולילדים החלה לעסוק מגיל העשרה בהדרכה ואימון שחייה. עם השנים והניסיון הרב שצברה היא פיתחה שיטת לימוד ייחודית המותאמת לכל שחיין ושחיינית ששמה דגש על חיזוק הביטחון העצמי.


המילים: 'רגישות', 'סבלנות' ו'התמדה' הן מילים שתשמעו די הרבה אצל מיכל והצוות שלה, כי הן הבסיס לתחושת ההצלחה והדרך להביא תוצאות והישגים.


אז בואו תקפצו איתה למים ותגיעו רחוק...

קטי ויינר

מורה לשחייה במרכז השחייה מיכל רובין כ-15 שנים.

מורה לחינוך גופני ומחנכת במשך 28 שנים.

הידרותרפיסטית, מדריכת חדר כושר וזומבה.


קטי היא חיית מים בכל רמ"ח איבריה. בשבילה העבודה במים עם ילדים ומבוגרים היא שליחות!

המטרה הראשונה של קטי היא הענקת תחושת הביטחון במים לה יש השפעה ישירה על חיי היום-יום. המטרה השנייה היא לגרום לכל אחד ואחת מתלמידיה ליהנות מהמים ורק לאחר מכן אפשר להתחיל ללמוד לשחות.


כשלא תראו אותה במים יש סיכוי לא רע שתמצאו אותה משיטה יאכטה, צוללת או עוסקת בספורט ימי אחר...חיית מים כבר אמרנו?!

דניאל רחמנו

מאמן שחייה במרכז השחייה מיכל רובין.

מורה לריקוד מודרני והיפ הופ.


דניאל מאמן את קבוצות השחיינים שלנו בשיטות אימון מתקדמות שמלבד שיפור היכולות הגופניות עובדות על חיזוק הביטחון העצמי, השגיות והקניית עקרונות הרוח הספורטיבית.


אם תהיו נחמדים אולי הוא יסכים ללמד אתכם כמה תרגילים בהיפ הופ, ואם תהיו ממש נחמדים יש מצב שתקבלו הזמנה לאחת מהופעותיו המתקיימות ברחבי הארץ.
צור קשר עם מרכז השחיה:

ניוזלטר